Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Automatyk/konserwator urządzeń klimatyzacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych
  • Przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych
  • Naprawa Systemów HVAC

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie przy wykonywaniu prac ślusarsko mechanicznych i konstrukcyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Certyfikat na F-gazy
  • Certyfikat na napełniacza butli gazowych
  • Certyfikat lutowania twardego
  • Uprawnienia SEP E1, E2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, m.in. system premiowy, dodatek szkodliwy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie do wczasów, upominki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do zakupu okularów
  • pakiet usług medycznych dla pracownika współfinansowany przez pracodawcę
  • dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie merytoryczne
Wyszukiwarka