Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Automatyk - obszar fizykochemii

Czas pracy: system zmianowy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę systemów analitycznych i fizykochemicznych
  • Bieżące usuwanie usterek w zakresie układów analityki i fizykochemii
  • Wykonywanie modernizacji istniejących układów pomiarowych oraz wykonywanie prac inwestycyjnych przy nowych układach pomiarowych
  • Realizowanie programów nadzorowania układów pomiarów fizykochemicznych

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub pokrewnym, będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia na stanowisku automatyk utrzymania ruchu, będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analitycznego i innowacyjnego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, dokładności i terminowości
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najważniejszych projektów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym lub zmianowym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, m.in. system premiowy, dodatek zmianowy, dodatek szkodliwy
  • 10 dni dodatkowo wolnych od pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie do wczasów, upominki świąteczne dla dzieci
  • pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
  • dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie merytoryczne
Wyszukiwarka