Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Elektromonter 5BOP

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez serwis i diagnostykę urządzeń elektrycznych,
  • Bieżące usuwanie usterek i awarii na instalacjach produkcyjnych,
  • Wykonywanie przełączeń w sieci energetycznej nN i SN,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność analitycznego, oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu eksploatacji maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Posiadanie aktualnych uprawnień do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych, będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym,
  • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę,
  • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Dobrą atmosferę pracy.