Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Elektryk

W systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń,
  • prace naprawcze związane z usuwaniem usterek/awarii,
  • analiza przyczyn źródłowych usterek/awarii i działanie zapobiegawcze,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz nadzorowanie wykonywanych przez nie prac,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie zakładu pracy,
  • praca w oparciu o schematy elektryczne.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętności analitycznego, oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • dobrej organizacji pracy, dokładności i terminowości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności, dociekliwości i zdolności rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu i pod presją czasu,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na instalacjach przemysłowych oraz posiadanie aktualnych uprawnień do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym lub zmianowym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, m.in. system premiowy, dodatek zmianowy, dodatek szkodliwy,
  • 10 dni dodatkowo wolnych od pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę,
  • dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie merytoryczne.