Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Mechanik

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac remontowych i serwisowych na instalacjach, wytwórniach produkcyjnych,
  • obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych przy wykonywaniu prac ślusarskich i mechanicznych, w tym:
    • klucze ręczne i udarowe o napędzie pneumatycznym i elektrycznym,
    • wiertarki przenośne o napędzie pneumatycznym i elektrycznym,
    • szlifierki kątowe przenośne o napędzie elektrycznym,
    • stacjonarne, ręczne piły, przecinarki, gilotyny,
    • ręczne, przenośne podnośniki i ściągacze hydrauliczne.
  • szlifowanie, skręcanie, nitowanie,
  • naprawa urządzeń technologicznych (np. zbiorniki, zasobniki, pompy, przenośniki),
  • cięcie termiczne materiału.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami przy pracach ślusarsko-mechanicznych,
  • zdolności manualnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, dokładności i terminowości,
  • uprawnienia spawalnicze mile widziane,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość pracy w systemie jednozmianowym lub zmianowym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, m.in. system premiowy, dodatek zmianowy, dodatek szkodliwy,
  • 10 dni dodatkowo wolnych od pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę,
  • dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wsparcie merytoryczne.
Wyszukiwarka