Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty Police Serwis poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Mistrz zespołu branży mechanicznej/Mistrz zespołu branży elektrycznej/Mistrz zespołu branży automatycznej

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy brygady utrzymania ruchu
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń
  • Prace naprawcze związane z usuwaniem usterek/awarii
  • Analiza przyczyn źródłowych usterek/awarii i działanie zapobiegawcze
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń, nadzorowanie wykonywanych przez nie prac,
  • Szkolenie podległych pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń.

Od kandydata oczekujemy:

  • Kierunkowego wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia zawodowego na instalacjach przemysłowych – będzie dodatkowym atutem,
  • Posiadania aktualnych świadectw kwalifikacji E i/lub D - będzie dodatkowym atutem,
  • Prawa jazdy kategorii B - będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analitycznego oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i terminowości,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielności, dociekliwości i zdolności rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy w systemie jednozmianowym lub zmianowym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, m.in. system premiowy, dodatek zmianowy, dodatek szkodliwy
  • W systemie jednozmianowym 10 dni dodatkowo wolnych od pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
  • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie merytoryczne
Wyszukiwarka